Renovatie bunkers van start
Beste leden van GC Holthuizen,
Nadat we in 2024 de bunker van hole 5 hebben gerenoveerd, en daarbij ook ervaring hebben opgedaan met de aanpak en nieuw zand, is het nu zover dat we alle bunkers gaan renoveren. Vos Golf en Sport zal dat voor ons doen.
Wat gaan we doen: ondergrond, randen en surroundings verbeteren, op enkele plaatsen drainage aanbrengen, oud zand verwijderen en nieuw zand storten. Een aantal bunkers wordt ook iets uitgebreid.
We doen dit ook met de oefenbunkers bij de driving range. We verwachten dat de bunkers dan weer jaren mee kunnen.
Er is één uitzondering: de bunkers op hole 4 worden niet meegenomen. Die worden aangepakt in 2026, wanneer we de hele hole onder handen nemen (dode bomen, natte grond achter de green en bunkers).
Het werk zal beginnen op maandag 26 mei, en ongeveer drie weken in beslag nemen. Er wordt drie dagen per week aan gewerkt. Als er gewerkt wordt kan het zijn dat er tijdelijk een wintergreen wordt geplaatst of een tijdelijke afslagplaats. We vragen u vriendelijk rekening te houden met de werkers en eventuele aanwijzigingen op te volgen. De werkers hebben voorrang. Zij zullen op hun beurt zich inspannen om het golfen gewoon door te laten gaan.
Werkzaamheden worden gemarkeerd met GUR paaltjes, en zijn verboden gebied. Niet betreden dus.
Tijdens de jubileumwedstrijd op 27 mei is de baan gewoon beschikbaar. De overige wedstrijden zullen er wat hinder van hebben, maar kunnen gewoon gespeeld worden. Wanneer er niet meer dan één hole aangepast gespeeld moet worden kan de baan ook qualifying blijven.
Wanneer er nog vragen zijn kunnen die (liefst via het secretariaat) natuurlijk aan de baancommissie gesteld worden, ook als het wedstrijden betreft.
Met vriendelijke groet,
Peter Jager
Mail: peter.a.jager@xs4all.nl
Tel: 06 – 51 51 55 84