Update dames 2 donderdag competitie

Inmiddels heeft ons competitieteam alweer 2 wedstrijden gespeeld in de voorjaarscompetitie.We begonnen op Glimmen en hadden een heerlijke dag en prachtig weer. Na afloop een lekker buffet en we keerden tevreden huiswaarts met een 16-6 overwinning op het team van Havelte. 

Donderdag 16 april speelden we op Havelte en deze week was de NGF Pink Ribbon week , waar liefst 538 Teams in de voorjaarscompetitie aan mee doen.Bij deelname doneer je per team 100 Euro en in ruil daarvoorkrijg je van de NGF  roze hoedjes, zonnekleppen en het bekende roze strikje. Er was gevraagd zoveel mogelijk in het roze te komen en er liepen heel wat prachtige zuurstokjes in de baan.

Wederom een dag met zon en weinig wind en zo’n 16 graden. Na afloop van de ronde een borrel op het terras en daarna een heerlijk chinees buffet, waar Havelte om bekend staat. We hadden een grote tas nodig om onze punten in mee te nemen, het werd liefst 21-1 voor Holthuizen!We staan er dus prima voor tot nu toe en hopen dit vast te kunnen houden

Maar het allerbelangrijkste, we zitten in een leuke poule waar iedereen er naar streeft om zo goed en sportief mogelijk te spelen maar voorop staat een gezellige dag hebben met elkaar!

Dames 2 donderdagcompetitie, ook wel bekend als “DE TAWNYS

 

Een roze dag op Havelte

En ook het competitieteam heren droeg Rose lintjes.